Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Choszcznie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zapytania o cenę na „obsługę geodezyjną gminy Choszczno – Urzędu Miejskiego – obręb 1 i 4 miasta Choszczno oraz obręby wiejskie gminy Choszczno”

ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO PROWADZONEGO W TRYBIE ZAPYTANIA O CENĘ NA „OBSŁUGĘ GEODEZYJNĄ GMINY CHOSZCZNO – URZĘDU MIEJSKIEGO

– OBRĘB 1 I 4 MIASTA CHOSZCZNO ORAZ OBRĘBY WIEJSKIE GMINY CHOSZCZNO”

 

    Działając imieniem Zamawiającego, w oparciu o treść przepisu art. 93 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. (Dz. U. z 2006r. Nr 164 poz. 1163 ze zm.) zawiadamiam niniejszym, iż wyżej wskazane postępowanie zostało unieważnione w całości.

Uzasadnienie

            Rozpisując postępowanie Zamawiający błędnie określił przedmiot zamówienia podają w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w SIWZ błędną tj. znacznie zawyżoną przewidywaną liczbę zleconych usług. Co spowodowało, że złożone oferty obarczone są błędami w wyliczeniu ceny oferty, a samo postępowanie obarczone jest wadą nieważności, gdyż nie zostały zachowane warunki zapewniające należytą konkurencyjność postępowania.

Powyższe wpłynęło dodatkowo na błędne oszacowanie wartości przedmiotu zamówienia, którego wartość faktycznie nie przekracza równowartości 6.000 euro i to po zliczeniu wartości wszystkich postępowań na obsługę geodezyjną Gminy Choszczno dot. obrębów 1, 2, 3 i 4 m. Choszczno oraz obrębów wiejskich.

Zgodnie z przepisem art. 4 pkt 8 ustawy Prawo Zamówień Publicznych zamówień nie stosuje się do zamówień i konkursów, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 6.000 euro. Jak z powyższego wynika Zamawiający nie miał upoważnienia do rozpisywania postępowania w trybie przewidzianym ustawą, dlatego też postanowiono jak na wstępie pisma.

 

 

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 ZAWIADOMIENIE_O_UNIEWA_NIENIU_POSTEPOWAN.doc (DOC, 21.KB) 2007-03-28 15:17:50 21.KB 487 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: 28-03-2007 15:17:50
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 28-03-2007
Ostatnia aktualizacja: 28-03-2007 15:22:51