Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Choszcznie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

DOSTĘP DO AKTÓW PRAWNYCH

DOSTĘP DO AKTÓW PRAWNYCH

 

           Zgodnie z ustawą z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. z 2017 r., poz. 1523) Urząd Miejski w Choszcznie udostępnia nieodpłatnie:

1.   Dziennik Ustaw i Monitor Polski wraz z zawartymi w nich aktami normatywnymi i innymi aktami prawnymi są udostępnione do wglądu i do pobrania w formie dokumentu elektronicznego - w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Choszcznie w pok. 36

2.   Zbiory aktów prawa miejscowego stanowionych przez gminę są udostępnione do wglądu i do pobrania w formie dokumentu elektronicznego w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Choszcznie.

3.    Udostępnienie kopii lub wydruków aktów normatywnych lub innych aktów prawnych jest odpłatne. Cena arkusza kopii lub wydruku aktu normatywnego lub innego aktu prawnego zgodnie z zarządzeniem Nr 1099/2012 Burmistrza Choszczna z dnia 16 listopada 2012r. w sprawie ustalenia ceny arkusza kopii lub wydruku aktu normatywnego lub innego aktu prawnego- wynosi: 0,10 zł brutto za arkusz A4 kopii lub 0,15 zł brutto za arkusz A4 wydruku.

Potrzebę wydruku lub kopii należy zgłosić w kancelarii urzędu - parter

              Dziennik Ustaw i Monitor Polski lub zawarte w nich akty normatywne i inne akty prawne, w tym orzeczenia oraz zbiory aktów prawa miejscowego stanowionych przez powiat albo zawarte w nich akty normatywne i inne akty prawne udostępnia się za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub infor-matycznych nośników danych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, stosownie do wniosku zainteresowanego pod-miotu, na zasadach i w trybie określonych w ustawie z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Pobierz akty prawne

1.    Dziennik Ustaw - http://dziennikustaw.gov.pl

2.    Monitor Polski - http://monitorpolski.gov.pl

3.   Zbiory aktów prawa miejscowego stanowionych przez  Gminę Choszczno

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sylwia Ostrowska - Dudczyk 28-11-2012 09:52:11
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anita Przytuła 28-11-2012
Ostatnia aktualizacja: Anita Przytuła 11-04-2019 09:31:44