Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Choszcznie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia mogącego znacząco oddziaływać na środowisko


Wydział Infrastruktury, Budownictwa i Planowania Przestrzennego

Urzędu Miejskiego w Choszcznie

ul. Wolności 24

INFORMUJE

O toczącym się postępowaniu administracyjnym na wniosek POLKOMTEL S. A. z siedzibą w Warszawie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia mogącego znacząco oddziaływać na środowisko.

Planowane przedsięwzięcie zakłada rozbudowę istniejącej stacji bazowej telefonii cyfrowej, przez dodatkowy montaż dwóch anten linii radiowych MW Andrew VHLP2-130 i jednej MW Andrew VHL1-370. Planowane przedsięwzięcie dotyczy działki nr ewidencyjnym 385/2 w obrębie 1 Choszczno (ul. Energetyków 2).

W związku z powyższym informuję, iż istniejące możliwość składania uwag i wniosków w sprawie toczącego się postępowania.

Uwagi i wnioski przyjmowane będą w Wydziale Budownictwa, Infrastruktury i Planowania Przestrzennego Urzędu Miejskiego w Choszcznie w pokoju nr 20.

Uwagi i wnioski przyjmowane będą do dnia zakończenia postępowania administracyjnego w ww. sprawie tj. do dnia 10 listopada 2005r.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: 28-10-2005 13:30:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 28-10-2005
Ostatnia aktualizacja: 28-10-2005 13:30:25