Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Choszcznie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


Przyjęcie protokołu z VI sesji Rady Miejskiej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak za

druk nr 50 w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości położonej w Choszcznie przy ul. Sportowej zabudowanej budynkiem hotelowym, oznaczonej numerami działek 860/3 i 860/5, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 5

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior przeciw
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys przeciw
Andrzej Korzeniewski przeciw
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański przeciw
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak przeciw

druk nr 51 w sprawie zmiany uchwały Nr VI/53/2015 Rady Miejskiej w Choszcznie z dnia 6 maja 2015 r. w sprawie zarządzenia poboru podatku od nieruchomości, opłaty od posiadanych psów, podatku rolnego i podatku leśnego oraz opłaty targowej w drodze inkasa, wyznaczenia inkasentów oraz określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak za

druk nr 52 w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla cmentarza komunalnego w miejscowości Koplin w Gminie Choszczno, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak za

druk nr 53 w sprawie zmian budżetu Gminy Choszczno na rok 2019, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 5

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior przeciw
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys przeciw
Andrzej Korzeniewski przeciw
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański przeciw
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak przeciw

druk nr 54 w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Choszczno na lata 2019 – 2033, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 5

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior przeciw
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys przeciw
Andrzej Korzeniewski przeciw
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański przeciw
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak przeciw

druk nr 55 w sprawie utworzenia jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą Centrum Rekreacji i Sportu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Choszcznie, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 2 5

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior przeciw
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński wstrzymał się
Ewa Jabłońska wstrzymał się
Marzena Kiejrys przeciw
Andrzej Korzeniewski przeciw
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański przeciw
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak przeciw

druk nr 56 w sprawie emisji obligacji oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 1 4

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior przeciw
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys przeciw
Andrzej Korzeniewski przeciw
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański wstrzymał się
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak przeciw

Komisja Rewizyjna - Kazimierz Czapiewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Wojciech Sierakowski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Krzysztof Połomski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Jakub Pialik przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Teresa Kasior odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 0 14

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański przeciw
Anetta Bikowska przeciw
Kazimierz Czapiewski przeciw
Jerzy Gumuliński przeciw
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski przeciw
Michał Ostraszewski przeciw
Jakub Pialik przeciw
Irena Piątek przeciw
Krzysztof Połomski przeciw
Wojciech Sierakowski przeciw
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij przeciw
Piotr Wierzba przeciw
Maciej Zadka przeciw
Andrzej Zakrzewski przeciw
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Wojciech Sierakowski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Andrzej Zakrzewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Michał Ostraszewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Piotr Wierzba przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Andrzej Korzeniewski odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 0 14

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański przeciw
Anetta Bikowska przeciw
Kazimierz Czapiewski przeciw
Jerzy Gumuliński przeciw
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski przeciw
Michał Ostraszewski przeciw
Jakub Pialik przeciw
Irena Piątek przeciw
Krzysztof Połomski przeciw
Wojciech Sierakowski przeciw
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij przeciw
Piotr Wierzba przeciw
Maciej Zadka przeciw
Andrzej Zakrzewski przeciw
Piotr Sobczak za

Kto jest za zamknięciem dyskusji. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 3 2

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior wstrzymał się
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys przeciw
Andrzej Korzeniewski wstrzymał się
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski wstrzymał się
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Piotr Sobczak przeciw

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -