Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Choszcznie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


Przyjęcie protokołu z V sesji Rady Miejskiej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Wniosek aby w par. 4 aby wykreślić podpunkt 5 abcd odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
3 1 16

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior przeciw
Bogusław Szymański wstrzymał się
Anetta Bikowska przeciw
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska przeciw
Marzena Kiejrys przeciw
Andrzej Korzeniewski przeciw
Jerzy Miładowski przeciw
Michał Ostraszewski przeciw
Jakub Pialik przeciw
Irena Piątek przeciw
Krzysztof Połomski przeciw
Sylwester Stefański przeciw
Stefan Szemlij przeciw
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka przeciw
Andrzej Zakrzewski przeciw
Zbigniew Żółkiewicz przeciw
Piotr Sobczak przeciw

Druk nr 39 w sprawie przyjęcia Regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Choszczno. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 40 w sprawie określenia sezonu kąpielowego oraz wykazu kąpielisk na terenie Gminy Choszczno na rok 2019. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 41 w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Choszczno w 2019 roku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 44 w sprawie zmiany uchwały Nr VI/53/2015 Rady Miejskiej w Choszcznie z dnia 6 maja 2015 r. w sprawie zarządzenia poboru podatku od nieruchomości, opłaty od posiadanych psów, podatku rolnego i podatku leśnego oraz opłaty targowej w drodze inkasa, wyznaczenia inkasentów oraz określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 45 w sprawie stawek dotacji przedmiotowej dla Zakładu Aktywności Zawodowej „Szansa” w Choszcznie. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 46 w sprawie zmian budżetu Gminy Choszczno na rok 2019. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 47 w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Choszczno na lata 2019-2033. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 48 w sprawie zawarcia z Powiatem Choszczeńskim porozumienia dotyczącego założenia i prowadzenia przez Powiat Choszczeński Przedszkola Specjalnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 49 w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osada rekreacyjno-turystyczna Raduń w gminie Choszczno. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 43 w sprawie skargi Pani E. W. na działalność Burmistrza Choszczna. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 5

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior przeciw
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys przeciw
Andrzej Korzeniewski przeciw
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański przeciw
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak przeciw

Komisja Rewizyjna - Kazimierz Czapiewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Zbigniew Żółkiewicz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Krzysztof Połomski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Jakub Pialik przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Teresa Kasior odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
5 0 15

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański przeciw
Anetta Bikowska przeciw
Kazimierz Czapiewski przeciw
Jerzy Gumuliński przeciw
Ewa Jabłońska przeciw
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski przeciw
Michał Ostraszewski przeciw
Jakub Pialik przeciw
Irena Piątek przeciw
Krzysztof Połomski przeciw
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij przeciw
Piotr Wierzba przeciw
Maciej Zadka przeciw
Andrzej Zakrzewski przeciw
Zbigniew Żółkiewicz przeciw
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Andrzej Zakrzewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Michał Ostraszewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Piotr Wierzba przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Andrzej Korzeniewski odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
5 0 15

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański przeciw
Anetta Bikowska przeciw
Kazimierz Czapiewski przeciw
Jerzy Gumuliński przeciw
Ewa Jabłońska przeciw
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski przeciw
Michał Ostraszewski przeciw
Jakub Pialik przeciw
Irena Piątek przeciw
Krzysztof Połomski przeciw
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij przeciw
Piotr Wierzba przeciw
Maciej Zadka przeciw
Andrzej Zakrzewski przeciw
Zbigniew Żółkiewicz przeciw
Piotr Sobczak za

Komisja Wsi i Rolnictwa - Teresa Kasior przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 1

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba przeciw
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -