Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Choszcznie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


Zmiana w porządku obrad - druk 37 i 38 po druku 32. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Przyjęcie protokołów z III i IV sesji Rady Miejskiej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 28 w sprawie zmiany Statutu Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choszcznie. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 29 w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego w zakresie dożywiania „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 0 4

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys przeciw
Andrzej Korzeniewski przeciw
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański przeciw
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak przeciw

Druk nr 30 w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania nieodpłatnie pomocy w zakresie dożywiania w formie świadczenia pieniężnego w postaci zasiłku celowego na zakup posiłku lub żywności dla osób i rodzin wymienionych w związku z Uchwałą Rady Ministrów z dnia 15 października 2018 r. w sprawie ustanowienia wieloletniego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023. (M.P. z 2018 r. poz. 1007). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 31 w sprawie zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku, zasiłku celowego albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim programem wspierania finansowego gmin w zakresie dożywiania „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 32 w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Choszczno na rok 2019. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Druk nr 37 w sprawie zmian budżetu Gminy Choszczno na rok 2019. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 0 4

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys przeciw
Andrzej Korzeniewski przeciw
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański przeciw
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak przeciw

Druk nr 38 w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Choszczno na lata 2019-2033. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 0 4

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys przeciw
Andrzej Korzeniewski przeciw
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański przeciw
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak przeciw

Komisja Rewizyjna - Teresa Kasior odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
4 0 16

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański przeciw
Anetta Bikowska przeciw
Kazimierz Czapiewski przeciw
Jerzy Gumuliński przeciw
Ewa Jabłońska przeciw
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski przeciw
Michał Ostraszewski przeciw
Jakub Pialik przeciw
Irena Piątek przeciw
Krzysztof Połomski przeciw
Wojciech Sierakowski przeciw
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij przeciw
Piotr Wierzba przeciw
Maciej Zadka przeciw
Andrzej Zakrzewski przeciw
Zbigniew Żółkiewicz przeciw
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Wojciech Sierakowski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Krzysztof Połomski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Kazimierz Czapiewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Zbigniew Żółkiewicz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Rewizyjna - Jakub Pialik przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Andrzej Korzeniewski odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
4 0 16

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański przeciw
Anetta Bikowska przeciw
Kazimierz Czapiewski przeciw
Jerzy Gumuliński przeciw
Ewa Jabłońska przeciw
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski przeciw
Michał Ostraszewski przeciw
Jakub Pialik przeciw
Irena Piątek przeciw
Krzysztof Połomski przeciw
Wojciech Sierakowski przeciw
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij przeciw
Piotr Wierzba przeciw
Maciej Zadka przeciw
Andrzej Zakrzewski przeciw
Zbigniew Żółkiewicz przeciw
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Wojciech Sierakowski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Michał Ostraszewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Andrzej Zakrzewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Piotr Wierzba przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Budżetu i Finansów - Piotr Sobczak przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Budżetu i Finansów - Sylwester Stefański przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Komisja Wsi i Rolnictwa - Piotr Sobczak przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak za

Wniosek o przekazanie do komisji infrastruktury i gospodarki skargi złożonej przez mieszkańska Choszczna. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 4 0

Imię i nazwisko Głos
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys wstrzymał się
Andrzej Korzeniewski wstrzymał się
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański wstrzymał się
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za
Piotr Sobczak wstrzymał się

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -