Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Choszcznie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


Wniosek o poszerzenie porządku obrad o wybór Wiceprzewodniczących Rady. przyjeto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Wniosek o poszerzenie porządku obrad w celu podjęcia uchwał w sprawie powołania składu osobowego wszystkich komisji. przyjeto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Wniosek o przegłosowanie en blok kandydatów do Komisji Skrutacyjnej: Panie Ewa Jabłońska Irena Piątek Magdalena Lisiak przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Kto z Państwa Radnych jest za tym aby skład Komisji Skrutacyjnej był taki sam jak przy wyborze na Przewodniczącego Rady? przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Wniosek o 2 Przewodniczących Rady. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Rewizyjna - Kazimierz Czapiewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Rewizyjna - Wojciech Sierakowski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Rewizyjna - Krzysztof Połomski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Rewizyjna - Zbigniew Żółkiewicz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Rewizyjna - Jakub Pialik przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Rewizyjna - Teresa Kasior odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
5 0 16

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański przeciw
Anetta Bikowska przeciw
Kazimierz Czapiewski przeciw
Jerzy Gumuliński przeciw
Ewa Jabłońska przeciw
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski przeciw
Michał Ostraszewski przeciw
Jakub Pialik przeciw
Irena Piątek przeciw
Krzysztof Połomski przeciw
Wojciech Sierakowski przeciw
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij przeciw
Piotr Wierzba przeciw
Maciej Zadka przeciw
Andrzej Zakrzewski przeciw
Zbigniew Żółkiewicz przeciw

Komisja Skarg Wniosków w i Petycji - Wojciech Sierakowski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Skarg Wniosków w i Petycji - Andrzej Zakrzewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Skarg Wniosków w i Petycji - Michał Ostraszewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Skarg Wniosków w i Petycji - Piotr Wierzba przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Skarg Wniosków w i Petycji - Andrzej Korzeniewski odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
5 0 16

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański przeciw
Anetta Bikowska przeciw
Kazimierz Czapiewski przeciw
Jerzy Gumuliński przeciw
Ewa Jabłońska przeciw
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski przeciw
Michał Ostraszewski przeciw
Jakub Pialik przeciw
Irena Piątek przeciw
Krzysztof Połomski przeciw
Wojciech Sierakowski przeciw
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij przeciw
Piotr Wierzba przeciw
Maciej Zadka przeciw
Andrzej Zakrzewski przeciw
Zbigniew Żółkiewicz przeciw

Komisja Budżetu i Finansów - Zbigniew Żółkiewicz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Budżetu i Finansów - Wojciech Sierakowski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Budżetu i Finansów - Andrzej Zakrzewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Budżetu i Finansów - Jerzy Miładowski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Budżetu i Finansów - Piotr Wierzba przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Budżetu i Finansów - Magdalena Lisiak przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Infrastruktury i Gospodarki - Jerzy Gumuliński przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Infrastruktury i Gospodarki - Maciej Zadka przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Infrastruktury i Gospodarki - Ewa Jabłońska przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Infrastruktury i Gospodarki - Irena Piątek przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Infrastruktury i Gospodarki - Jakub Pialik przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Infrastruktury i Gospodarki - Andrzej Korzeniewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Infrastruktury i Gospodarki - Marzena Kiejrys przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Wsi i Rolnictwa - Jerzy Miładowski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Wsi i Rolnictwa - Kazimierz Czapiewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Wsi i Rolnictwa - Krzysztof Połomski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Wsi i Rolnictwa - Irena Piątek przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Wsi i Rolnictwa - Sylwester Stefański przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Wsi i Rolnictwa - Magdalena Lisiak przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Oświaty i Kultury - Ewa Jabłońska przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Oświaty i Kultury - Stefan Szemlij przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Oświaty i Kultury - Jerzy Gumuliński przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Oświaty i Kultury - Maciej Zadka przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Oświaty i Kultury - Anetta Bikowska przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Oświaty i Kultury - Michał Ostraszewski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Komisja Oświaty i Kultury - Sylwester Stefański odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 14

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański przeciw
Anetta Bikowska przeciw
Kazimierz Czapiewski przeciw
Jerzy Gumuliński przeciw
Ewa Jabłońska przeciw
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski przeciw
Michał Ostraszewski przeciw
Jakub Pialik przeciw
Irena Piątek przeciw
Krzysztof Połomski przeciw
Wojciech Sierakowski przeciw
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij przeciw
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka przeciw
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz przeciw

Komisja Oświaty i Kultury - Marzena Kiejrys przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Teresa Kasior za
Bogusław Szymański za
Anetta Bikowska za
Kazimierz Czapiewski za
Jerzy Gumuliński za
Ewa Jabłońska za
Marzena Kiejrys za
Andrzej Korzeniewski za
Magdalena Lisiak za
Jerzy Miładowski za
Michał Ostraszewski za
Jakub Pialik za
Irena Piątek za
Krzysztof Połomski za
Wojciech Sierakowski za
Sylwester Stefański za
Stefan Szemlij za
Piotr Wierzba za
Maciej Zadka za
Andrzej Zakrzewski za
Zbigniew Żółkiewicz za

Wybór przewodniczącego Rady - Andrzej Korzeniewski przyjeto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
5 0 15

Wybór przewodniczącego Rady - Bogusław Szymański przyjeto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 5

Wybór Wiceprzewodniczącego Rady - Anetta Bikowska przyjeto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 0 3

Wybór Wiceprzewodniczącego Rady - Andrzej Korzeniewski przyjeto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
5 0 0

Wybór Wiceprzewodniczącego Rady - Stefan Szemlij przyjeto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -