Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Choszcznie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Obwieszczenie Burmistrza Choszczna z dnia 12 grudnia 2019 r. o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn ,,Budowa farmy fotowoltaicznej ,,Choszczno VI?? o mocy do 1 MW zlokalizowanej w pobliżu miejscowości Radlice, gmina Choszczno, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie??.
2 Zarządzenie Nr 479/19 Burmistrza Choszczna z dnia 9 grudnia 2019 r. w sprawie ustalenia procedury postępowania w związku z przekazywaną przez bank informacją o rozwiązaniu lub wygaśnięciu umowy rachunku bankowego
3 Zarządzenie Nr 478/19 Burmistrza Choszczna z dnia 9 grudnia 2019 r. w sprawie wyboru przedstawiciela pracowników w Urzędzie Miejskim w Choszcznie
4 Zawiadamiam strony postępowania, dotyczącego wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na: budowie gazociągu niskiego ciśnienia DN 90 PE-HD na działkach oznaczonych nr ewid. 62/9, 75/7,139/5,140/1 obręb 3 miasta Choszczno, gmina Choszczno, o możliwości zapoznania się stron ze zgromadzonymi materiałami w przedmiotowej sprawie, złożenia wniosków i uwagi w terminie 7 dni od daty dokonania obwieszczenia.
5 Zawiadamiam o wszczęciu postępowania administracyjnego w dniu 22.11.2019 roku, w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na: budowie sieci wod-kan na działkach oznaczonych nr ewid. 170/7,170/3 obręb Koplin oraz na działce nr 27 obręb 2 miasta Choszczno, gmina Choszczno.
6 Zarządzenie Nr 477/19 Burmistrza Choszczna z dnia 9 grudnia 2019 r. w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia naboru kandydata na kierownicze stanowisko urzędnicze: Zastępca Naczelnika Wydziału Nieruchomości i Rolnictwa
7 Obwieszczenie Burmistrza Choszczna z dnia 10 grudnia 2019 r. o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. ,,Budowa zespołu paneli fotowoltaicznych o mocy do 1 MW wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Roztocze, na działce nr 32 obręb Roztocze??.
8 Obwieszczenie Burmistrza Choszczna z dnia 10 grudnia 2019 r. o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. ,,Budowa zespołu paneli fotowoltaicznych o mocy do 1 MW wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Roztocze, na działce nr 18 obręb Roztocze??.
9 Informacja o zmianie terminu polowania Koła łowieckiego SZARAK
10 Wojewoda Zachodniopomorski zawiadamia o wszczęciu postepowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o pozwolenie na budowę inwestycji pn. " Budowa i rozbiórka infrastruktury towarzyszacej w ramach projektu " Prace na linii kolejowej E59 na odcinku Poznan Głowny - Szczecin Dąbie"część 3 odcinek Dobiegniew - Szczecin Dąbie, tj. od km 105,820 do km 197,540".