Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Choszcznie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zarządzenie w sprawie powołania składów obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej na terenie Gminy Choszczno


Zarządzenie 2201

Burmistrza Choszczna

z dnia 2 września 2005r.

w sprawie powołania składów obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej na terenie Gminy Choszczno.

Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001r.-ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46, poz. 499, Nr 74, poz. 786, Nr 154, poz. 1802 z 2002r. Nr 14,poz. 128, Nr 113, poz. 984, Nr 127, poz. 1089, Nr 153, poz. 1271, z 2003r. Nr 57, poz. 507, Nr 130,poz. 1188 z 2004r. Nr 25, poz. 219) zarządzam co następuje:

§ 1. Do składu obwodowych komisji wyborczych powołuję niżej wymienione osoby:

1) Obwód Nr 1 - „Choszczeński Dom Kultury”

1. Ada Martyna Starostka

2. Mateusz Barszczuk

3. Krystyna Sikora

4. Elwira Górna

5. Beata Jachimczak

6. Zbigniew Wojciechowski

7. Grażyna Musiał

8. Ewa Klińska

9. Alicja Hermanowska

10. Marta Naskręt

11. Marzena Koral

2) Obwód Nr 2 - „Publiczne Przedszkole Nr 4 w Choszcznie”

1. Genowefa Pakulniewicz

2. Anna Parczewska

3. Elżbieta Grejć

4. Jolanta Ziółkowska

5. Ireneusz Jurewicz

6. Lidia Kwiecińska

7. Eugenia Winiarska

8. Elżbieta Kłos

9. Wioletta Kowalik

10. Bożenna Zienda

11. Małgorzata Rębacz

3) Obwód Nr 3 - „Publiczne Przedszkole Nr 5 w Choszcznie”

1. Żaneta Gruszka

2. Kazimiera Barszczuk

3. Irena Pieczyńska

4. Irena Dobrzyńska

5. Czesława Więsko

6. Grażyna Wadecka

7. Mirosław Jędrowski

8. Ludwik Ilnicki

9. Małgorzata Puczyńska

10. Anna Nowak

11. Wiesław Jasiukiewicz

4) Obwód Nr 4 - „Szkoła Podstawowa Nr 3 w Choszcznie”

1. Joanna Błażejewicz

2. Jarosław Zienkiewicz

3. Joletta Ewa Śpiewak

4. Alicja Fedorowicz

5. Agnieszka Nitecka

6. Beata Cierniak

7. Małgorzata Rożnowska

8. Elżbieta Ciunajtis

9. Katarzyna Jagodzka

10. Mariusz Łabuń

11. Małgorzata Karbowska

5) Obwód Nr 5 - „Publiczne Przedszkole Nr 2 w Choszcznie”

1. Marcin Lenczewski

2. Marta Grabiec

3. Ewa Adamowicz

4. Elżbieta Bielecka

5. Krzysztof Fedorowicz

6. Bożena Rokicka

7. Wiesława Malarz

8. Paulina Sokalska

9. Jerzy Zaniewski

10. Janina Barbara Werakso

11. Dominika Pakos

6) Obwód Nr 6 - „Publiczne Gimnazjum w Choszcznie”

1. Zbigniew Starostka

2. Malwina Czernichowska

3. Wanda Kobus

4. Iwona Rynkiewicz

5. Eugeniusz Hejnowski

6. Paulina Nadzieja

7. Aleksandra Piekarek

8. Grażyna Matczuk

9. Katarzyna Bujacz

10. Daria Sikorska

11. Iwona Maślak

7) Obwód Nr 7 - „Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie”

1. Mirosław Gałwa

2. Karolina Żołnowska

3. Krystyna Działak

4. Ewa Aleksiun

5. Anna Kucharska

6. Przemysław Hejnowski

7. Artur Musiał

8. Agnieszka Puziak

9. Lidia Serdakowska

10. Marcin Krzemiński

11. Anna Łuka

8) Obwód Nr 8 - „Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej”

1. Ewa Hawrylewicz

2. Renata Kulas

3. Edmund Sowiński

4. Beata Leśniańska

5. Maria Cendrowska

6. Zofia Misiura

7. Mieczysław Siwarga

8. Ewa Chmura

9. Sabina Tatol - Baczyńska

10. Henryka Szymański

11. Edyta Marciniak

9) Obwód Nr 9 - „Szkoła Podstawowa w Sławęcinie”

1. Urszula Kisielewicz

2. Anna Sembratowicz

3. Jan Bury

4. Katarzyna Pakos

5. Anna Olak

6. Beata Hryniewicz

7. Krystyna Gójska

8. Jadwiga Lebiedzka

9. Ireneusz Szwed

10. Waldemar Sowiński

11. Tomasz Kardas

10) Obwód Nr 10 - „Szkoła Podstawowa w Suliszewie”

1. Maria Betler

2. Krzysztof Połomski

3. Jan Prajsner

4. Joanna Junak

5. Benedykt Dymek

6. Irena Sokalska

7. Jan Szymkiewicz

8. Urszula Lisiecka

9. Dariusz Gawroń

10. Magdalena Soluch

11. Barbara Pestka

11) Obwód Nr 11 - „Szkoła Podstawowa w Zamęcinie”

1. Elżbieta Przyborek

2. Jan Winnicki

3. Artur Działak

4. Mateusz Surwiłło

5. Dorota Pałasz

6. Marek Gąsiewicz

7. Andrzej Wsuł

8. Małgorzata Miładowska

9. Waldemar Widła

10. Joanna Szczupakiewicz

11. Agnieszka Saga

12) Obwód Nr 12 - „Szkoła Podstawowa w Korytowie”

1. Kamila Domowicz

2. Joanna Połomska

3. Renata Dyszkiewicz

4. Jan Kucharski

5. Mariusz Pałasz

6. Mirosław Aloksa

7. Jacek Domagalski

8. Małgorzata Rokosz - Szymulewicz

9. Remigiusz Gawroń

10. Edward Remont

11. Halina Zielińska

13) Obwód Nr 13 - „Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie”

1. Halina Zubalewicz

2. Sławomir Chmielewski

3. Danuta Stankiewicz

4. Henryka Wachowicz

5. Wiesława Jastrząbek

6. Inga Kwiatkowska

7. Magdalena Kaczkan

8. Wiesław Jochajski

9. Krystyna Głębocka

10. Barbara Buluk

11. Dorota Bielas

14) Obwód Nr 14 - „Areszt Śledczy w Choszcznie”

1. Róża Kopron

2. Andrzej Aleksiun

3. Elżbieta Pawlaczyk

4. Urszula Prostak

5. Mirosław Jankowski

6. Tomasz Sienkiewicz

7. Ryszard Pasek

8. Robert Głowiński

9. Ryszard Kucharczyk

10. Anna Hańcz

11. Magdalena Modlińska

15) Obwód Nr 15 - „Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Choszcznie”

1. Mieczysław Kroczyński

2. Wojciech Jerzy Janicki

3. Fabian Bobrowski

4. Krzysztof Szymański

5. Katarzyna Michałowska

6. Justyna Dyki

7. Grażyna Kaczmarek

8. Małgorzata Głowińska

9. Grzegorz Chmielowski

10. Rafał Sakowski

11. -------------------------

§ 2. Wykonanie zarządzenia powierzam urzędnikowi wyborczemu.

§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: 20-09-2005 09:07:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 20-09-2005
Ostatnia aktualizacja: 20-09-2005 09:07:32