Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Choszcznie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zarządzenie w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych, celem przeprowadzenia wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej na terenie gminy Choszczno.


Zarządzenie Nr 2234

Burmistrza Choszczna

z dnia 16.09.2005r.

w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych, celem przeprowadzenia wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej na terenie Gminy Choszczno.

Na podstawie art. 16 ustawy z dnia 27 września 1990r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (tj. Dz. U. z 2000r. Nr 47, poz. 544 z późn. zm. Dz. U z 2002r.

Nr 113, poz. 984, Nr 153, poz. 1271, z 2003r. Nr 57, poz. 507, Nr 130, poz. 1188 oraz z 2004r. Nr 25, poz. 219) zarządzam co następuje:

§ 1. Do składu obwodowych komisji wyborczych powołuję niżej wymienione osoby:

  1. Obwód Nr 1 - „Choszczeński Dom Kultury w Choszcznie”

    1. Maria Chrzanowska

    2. Jan Arczyński

    3. Tamara Wojciechowska

    4. Halina Kluczewska

    5. Beata Jachimczak

    6. Elwira Górna

    7. Halina Laskowska

    8. Beata Jolanta Stępień

    9. Marzena Koral

  1. Obwód Nr 2 - „Publiczne Przedszkole Nr 4 w Choszcznie”

    1. Barbara Zaniewska

    2. Bożena Paciorek

    3. Anna Parczewska

    4. Bożena Zienda

    5. Lucjan Fałdrowicz

    6. Jolanta Ziółkowska

    7. Grażyna Wadecka

    8. Elżbieta Ciunajcis

    9. Małgorzata Rębacz

3) Obwód Nr 3 - „Publiczne Przedszkole Nr 5 w Choszcznie”

  1. Irena Pieczyńska

  2. Anna Jaruga

  3. Kazimiera Barszczuk

  4. Małgorzata Puczyńska

  5. Eugeniusz Hejnowski

  6. Paulina Nadzieja

  7. Agnieszka Janik

  8. Elwira Strejko

  9. Wiesław Jasiukiewicz

4) Obwód Nr 4 - „Szkoła Podstawowa Nr 3 w Choszcznie”

  1. Jarosław Zienkiewicz

  2. Anna Hermanowska

  3. Joanna Błażejewicz

  4. Feliks Pawlukiewicz

  5. Joletta Ewa Śpiewak

  6. Agnieszka Nitecka

  7. Alicja Fedorowicz

  8. Adam Pyrzyński

  9. Anna Łuka

5) Obwód Nr 5 - „Publiczne Przedszkole Nr 2 w Choszcznie”

  1. Renata Adamowicz

  2. Sylwia Winnicka

  3. Marta Grabiec

  4. Andrzej Kaliński

  5. Wiesława Malarz

  6. Elżbieta Bielecka

  7. Krzysztof Fedorowicz

  8. Jan Szymkiewicz

  9. Małgorzata Karbowska

6) Obwód Nr 6 - „Publiczne Gimnazjum w Choszcznie”

  1. Krzysztof Dunaj

  2. Grażyna Matczuk - Piechota

  3. Mirosław Pokorniecki

  4. Jerzy Ciunajcis

  5. Wanda Kobus

  6. Irena Sokalska

  7. Stanisław Marszałek

  8. Anna Fiedorowicz

  9. Iwona Maślak

7) Obwód Nr 7 - „Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie”

  1. Krystyna Działak

  2. Lidia Serdakowska

  3. Karolina Żołnowska

  4. Przemysław Hejnowski

  5. Bożena Kubacka

  6. Ewa Chmura

  7. Aleksandra Piekarek

  8. Anna Kucharska

  9. Edyta Marciniak

8) Obwód Nr 8 - „Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej”

  1. Joanna Krajewska

  2. Joanna Potapska

  3. Renata Kulas

  4. Zbigniew Wiśniewski

  5. Danuta Bernatowicz

  6. Grażyna Musiał

  7. Anna Szpilewska

  8. Zofia Bożena Misiura

  9. Barbara Pestka

9) Obwód Nr 9 - „Szkoła Podstawowa w Sławęcinie”

  1. Jan Bury

  2. Jadwiga Lebiedzka

  3. Anna Sembratowicz

  4. Ireneusz Szwed

  5. Katarzyna Pakos

  6. Beata Hryniewicz

  7. Joanna Kupniewska

  8. Benedykt Sławomir Dymek

  9. Tomasz Kardas

10) Obwód Nr 10 - „Szkoła Podstawowa w Suliszewie”

  1. Jan Prajsner

  2. Iwona Potapska

  3. Krzysztof Połomski

  4. Dariusz Gawroń

  5. Joanna Junak

  6. Ryszard Pasek

  7. Ryszard Ulikowski

  8. Katarzyna Sanocka

  9. Agnieszka Saga

11) Obwód Nr 11 - „Szkoła Podstawowa w Zamęcinie”

  1. Artur Działak

  2. Helena Górna

  3. Jan Winnicki

  4. Henryk Mazurczak

  5. Zbigniew Wojciechowski

  6. Natalia Kamieniecka

  7. Artur Musiał

  8. Iwona Rynkiewicz

  9. Radosław Rekita

12) Obwód Nr 12 - „Szkoła Podstawowa w Korytowie”

  1. Krystyna Krajewska

  2. Ewa Toka

  3. Piotr Jarzyna

  4. Danuta Lanz

  5. Renata Dyszkiewicz

  6. Janusz Jagodziński

  7. Ireneusz Jurewicz

  8. Wiesław Sanocki

  9. Agnieszka Janiak

13) Obwód Nr 13 - „Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

w Choszcznie”

  1. Danuta Stankiewicz

  2. Krystyna Głębocka

  3. Sławomir Chmielewski

  4. Edward Rynkiewicz

  5. Aleksandra Prostak

  6. Eugenia Winiarska

  7. Aleksandra Rusiecka

  8. Beata Kasińska

  9. Halina Zubalewicz

14) Obwód Nr 14 - „Areszt Śledczy w Choszcznie”

  1. Elżbieta Pawlaczyk

  2. Ryszard Kucharczyk

  3. Andrzej Aleksiun

  4. Leszek Urbański

  5. Urszula Prostak

  6. Magdalena Kaczkan

  7. Janusz Rusiecki

  8. Jan Kucharski

  9. Róża Kopron

15) Obwód Nr 15 - „Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Choszcznie”

  1. Fabian Bobrowski

  2. Sylwester Kotarski

  3. Wojciech Janicki

  4. Wojciech Szczepański

  5. Katarzyna Prostak

  6. Grażyna Kaczmarek

  7. Krzysztof Cendrowski

  8. Łukasz Fiedorowicz

  9. Mieczysław Kroczyński

§ 2. Wykonanie zarządzenia powierzam urzędnikowi wyborczemu.

§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Otrzymują:

  1. Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Koszalinie

ul. Andersa 34

Koszalin

  1. Rada Miejska

  2. Wydział Organizacyjny

  3. Urzędnik wyborczy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: 19-09-2005 09:58:19
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 19-09-2005
Ostatnia aktualizacja: 19-09-2005 09:58:19